KONST / Litografier / Färglitografi 15206181
nr 1520 6181
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 242/340. Färglitografi, bildmått: 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 56x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:59:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg